KONTAKT

Agencja Reklamowa FIOLET

ul. Ułańska 5, 40-887 Katowice

GODZINY OTWARCIA AGENCJI
PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK:8:30 - 16:30

KONTAKT TELEFONICZNY
tel. 32 745-31-44, 32 745-01-11
tel. 32 745-01-12, 32 745-01-13
kom. 881-691-999, 608-486-182

KONTAKT E-MAIL
druk@fiolet.pl - druk

wyceny@fiolet.pl - wyceny

biuro@fiolet.pl - ogólny

PLAKATOWANIE NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

Jesteśmy jedną z niewielu firm w Polsce zajmującą się profesjonalnym PLAKATOWANIEM na terenie całego kraju, od 1996 roku spełniając w tym zakresie wszelkie wymagania naszych Klientów.

Obecnie możemy oddać do Państwa dyspozycji SŁUPY i TABLICE REKLAMOWE pod plakaty w ponad pięciuset miejscowościach na terenie całego kraju, co pozwala mam organizować zarówno małe akcje regionalne, jak i duże ogólnokrajowe, zapewniając realizację zleceń w bardzo konkurencyjnych cenach.

Oferujemy Państwu możliwość kolportażu plakatów na nośnikach ogólnodostępnych oraz płatnych nośnikach monitorowanych. Plakatywyklejamy na słupy reklamowe, tablice ogłoszeniowe oraz inne nośniki pod plakatowanie według Państwa sugestii.

Realizujemy zarówno usługi plakatowania:

  • detalicznego,
  • wianków dookoła słupów,
  • całych słupów i tablic ogłoszeniowych.

W trakcie trwania kampanii plakatowej prowadzona jest stała kontrola, a zniszczone plakaty są na bieżąco uzupełniane. Doskonale znając specyfikę plakatowania w poszczególnych miastach możemy zaplanować skuteczną kampanię plakatową jednocześnie ograniczając do minimum czas, jaki na te działania musicie przeznaczyć Państwo.

Dla Klientów, którzy preferują kompleksową realizację oferujemy także wykonanie projektów graficznych oraz druk offsetowy, cyfrowy lub wielkoformatowy (dostosowany do preferencji klienta, a przede wszystkim do formatu oraz nakładu plakatów). Na życzenie Klienta ze zrealizowanych działań wykonujemy dokumentację fotograficzną.


Szczegóły dotyczące zakresu plakatowania oraz nasze doświadczenie w tym zakresie znajdziecie Państwo na stronie: www.plakatowanie.biz