KONTAKT

Agencja Reklamowa FIOLET

ul. Ułańska 5, 40-887 Katowice

GODZINY OTWARCIA AGENCJI
PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK:8:30 - 16:30

KONTAKT TELEFONICZNY
tel. 32 745-31-44, 32 745-01-11
tel. 32 745-01-12, 32 745-01-13
kom. 881-691-999, 608-486-182

KONTAKT E-MAIL
druk@fiolet.pl - druk

wyceny@fiolet.pl - wyceny

biuro@fiolet.pl - ogólny

AGENCJA REKLAMOWA FIOLET

Agencja Reklamowa FIOLET już od 1995 roku skutecznie wspiera swych klientów w realizowaniu wszelkich zadań związanych z poligrafią oraz szeroko pojętą reklamą zewnętrzną. Z równym zaangażowaniem prowadzimy znaczące kampanie ogólnopolskie, jak i mniejsze działania regionalne. Na każdym etapie wyróżnia nas ponadprzeciętna dbałość o zlecone prace jak i budżet klienta, z którego każda złotówka zainwestowana jest możliwie najefektywniej.


W zakresie reklamy outdoorowej nasi pracownicy posiadają doświadczenie w planowaniu zarówno dużych kampanii ogólnopolskich i regionalnych, jak również akcji sprzedażowych i wizerunkowych. Długoletnie doświadczenie w branży reklamowej zaowocowało nawiązaniem współpracy z największymi firmami reklamowymi w Polsce. Dzięki temu możemy zaproponować swoim Klientom kompleksowe usługi związane z reklamą zewnętrzną.

Tworzymy kreacje na potrzeby poligrafii, internetu, reklamy zewnętrznej, ale także podejmujemy zlecenia związane z brandingiem punktów sprzedaży, restauracji czy na przykład aptek.

Nie jesteśmy Agencją Reklamową skupiającą się jedynie na stworzeniu kreacji i podzlecaniu produkcji na zewnątrz. Dzięki bogatemu zapleczu sporą część prac realizujemy na miejscu dzięki czemu efekty Klient może ocenić natychmiast, już na etapie projektowania.

W zakresie poligrafii wykonujemy zarówno wielotysięczne nakłady jak i podejmujemy się realizacji zleceń „od jednej sztuki”. Naszych klientów obsługujemy kompleksowo, oczywiście w zakresie, w którym jesteśmy specjalistami.