KONTAKT

Agencja Reklamowa FIOLET

ul. Ułańska 5, 40-887 Katowice

GODZINY OTWARCIA AGENCJI
PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK:8:30 - 16:30

KONTAKT TELEFONICZNY
tel. 32 745-31-44, 32 745-01-11
tel. 32 745-01-12, 32 745-01-13
kom. 881-691-999, 608-486-182

KONTAKT E-MAIL
druk@fiolet.pl - druk

wyceny@fiolet.pl - wyceny

biuro@fiolet.pl - ogólny

MAGNESY REKLAMOWE

Magnesy wykonane są ze specjalnej folii magnetycznej, na którą zostaje nadrukowana dowolna grafika. Podstawową zaletą magnesów reklamowych jest możliwość wielokrotnego przyklejania i odklejania bez konieczności ich zrywania,czyli bez uszkodzenia naklejki. Magnesy reklamowe mogą służyć jako naklejka informacyjna jak i ciekawy gadżet reklamowy, który umieszczony w widocznym miejscu (np. lodówka) przez długi czas przypomina potencjalnym klientom o Państwa firmie.

Dzięki zastosowaniu specjalistycznych urządzeń poligraficznych oraz posiadanemu urządzeniu do sztancowania możemy zaproponować Państwu magnesy z nadrukiem w pełnej palecie kolorów (jakość fotograficzna) i w dowolnym kształcie.

Dysponujemy wykrojnikami w kształcie kół, kwadratów i prostokątów. Możliwe jest także wykonanie magnesu w praktycznie dowolnym kształcie z tym, że wymaga to wykonania specjalnego wykrojnika.

Nadruki realizowane są na podstawie plików przesłanych przez klienta lub stworzonych przez naszych grafików.

Niskie nakłady jesteśmy w stanie wykonać w trybie ekspresowym!

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych maszyn o wysokiej wydajności możemy zaproponować niską cenę, nawet przy niskich nakładach. Niezależnie od formatu czy nakładu zawsze dbamy o wysoką jakość naszych produktów oraz usług. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Więcej informacji oraz cennik znajdziecie Państwo na stronie www.drukarnia.info/magnesy-reklamowe.php