KONTAKT

Agencja Reklamowa FIOLET

ul. Ułańska 5, 40-887 Katowice

GODZINY OTWARCIA AGENCJI
PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK:8:30 - 16:30

KONTAKT TELEFONICZNY
tel. 32 745-31-44, 32 745-01-11
tel. 32 745-01-12, 32 745-01-13
kom. 881-691-999, 608-486-182

KONTAKT E-MAIL
druk@fiolet.pl - druk

wyceny@fiolet.pl - wyceny

biuro@fiolet.pl - ogólny

ETYKIETY SAMOPRZYLEPNE

Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego biura!

Drukarnia FIOLET świadczy usługi druku naklejek oraz etykiet na papierze lub folii samoprzylepnej. Oferujemy etykiety kolorowe lub czarno-białe w dowolnie wybranym rozmiarze oraz kształcie.

Etykiety wykonane są na podstawie dostarczonych przez Państwo wzorów.

Jeżeli potrzebujecie Państwo gotowego projektu stworzymy go dla Was.

Do druku etykiet używamy różnych materiałów: papierów samoporpzylepnych matowych lub błyszczących oraz foli samoprzylepnych błyszczących, matowych lub folii transparentnych. W przypadku druku etykiet prostokątnych stosujemy technikę druku cyfrowego, natomiast w przypadku naklejek o nieregularnych kształtach druk wykonujemy na solwentowym ploterze tnąco drukującym. W przypadku druku solwentowego naklejki są odporne na warunki atmosferyczne. Gotowe etykiety dostarczamy przycięte do formatu lub pozostawiane na rolii w zalżności od zastosowanej techniki druku.

Etykiety drukujemy w technice druku cyfrowego laserowego o jakości fotograficznej lub w technice druku solwentowego z możliwością wycięcia dowolnych kształtów. Zadruk wykonujemy według gotowego lub własnego projektu, zaakceptowanego uprzednio przez Klienta.

Etykiety drukowane cyfrowo dzięki zastosowaniu specjalnych, oryginalnych tonerów posiadających certyfikat potwierdzający nieszkodliwość w kontakcie z żywnością, a więc można stosować w przemyśle spożywczym.


Zapraszamy
Drukarnia Fiolet Katowice